Teslimat Bilgisi

Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından  AksesuarYedekParca.Com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid epostası ile tarafınıza bildirilecektir. 

Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren Istanbul içindeki adresler için azami 4 iş günü, Istanbul dışındaki adresler için ise azami 6 iş günüdür. Kargo ücreti, aksini belirtmediğimiz sürece yapılan alışverişlerde müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir. 

Sitemizde satılan ürünler üretici firmamızın garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermektedir ve belirlenmektedir. Garanti süresi ve koşulları ürünlere göre değişiklik göstermektedir minimum garanti süresi 1(bir) yıldır ve aldığınız ürünlerde ayrıca garanti koşulları ve süresini içeren bir garanti belgesi çıkmaktadır.

Almış olduğunuz üründen memnun kalmamanız halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak talebinizi iletibilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.