Hakkımızda

"Aksesuar Yedek Parça" kuruluşunun sağlamış olduğu hizmet tam olarak son kullanıcıya hitap etmektedir. Asıl amaç, piyasada çok yüksek fiyatlarda bulunan ürünleri en dip fiyatlara temin edip çok düşük kâr oranlarıyla ve kargo ücreti olmadan son kullanıcıya sunmaktır. Ürün gamımız tamamen siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda güncellenmektedir. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre orjinal veya yan sanayi ürün temin ederek çok makul fiyatlarda hizmetinize sunmaktayız.

Asıl kuruşuluş amacı motor aksesuar ve motor yedek parça olarak belirlenen AkseuarYedekParca.Com bir çok arabanında aksesuar ve yedek parçasını temin edebilmektedir. Son kullanıcıya direkt olarak istediği malzemeyi göndermek, son derece masrafsız ve zahmetsiz bir alışveriş yapmasını sağlamak için kargo ücreti olayını neredeyse tüm ürünlerde kaldırmış bulunmaktayız ayrıca kargo takibini de sizler yerine biz yapıyor sizleri bilgilendiriyoruz.

Hergeçen gün listemize yeni ürünler ekleyerek ve sizlere daha güzel daha kaliteli hizmet sunabilmek adına çalışıyoruz. Dileriz, hizmetlerimizden memnun kalırsınız. İyi alışverişler...